مستر کارت مجازی (Virtual Master)

مستر کارت هدیه ezGyft می تواند تمامی پرداخت های متداول را انجام دهد. پرداخت در فروشگاه های خارج از کشور از طریق دستگاه پوز(POS) و خرید آنلاین از فروشگاه های اینترنتی که به درگاه مستر بین الملل متصل هستند، ویژگی اصلی مستر کارت های هدیه هستند. سقف میزان شارژ مسترکارت ایزی گیفت ۱۰۰۰ دلار آمریکاست، یکبار شارژ می شود و یک سال اعتبار دارد. این کارت به حساب بانکی متصل نیست و به صورت پیش پرداخت PrePaid ارائه می گردد.

مسترکارت گیفت از ۵۰ الی ۱۰۰۰ دلار با مضرب ۵۰ و ظرف یک الی سه روز کاری صادر و ارسال می گردد.
نکته: برای پرداخت های دلاری کارمزدی اعمال نمی شود ولی در صورتی که پرداخت شما، غیر دلاری است، حتما نرخ برابری آن ارز را با دلار محاسبه کرده و کارمزد نرخ تبدیل ارز را نیز به آن مبلغ اضافه نمایید.
برای محاسبه نرخ برابری ارز می توانید از محاسبه گر مسترکارت استفاده کنید. برای محاسبه نرخ برابری در صفحه محاسبه گر مستر کارت، کارمزد تبدیل را ۴% در نظر بگیرید. در باکس سمت چپ، ارز مورد نظرتان را انتخاب کرده و در باکس سمت راست دلار آمریکا را انتخاب کنید. با کلیک روی گزینه محاسبه ، مقدار دلاری به شما نشان داده می شود. توجه نمایید کارمزد تبدیل ارز در کارتهای بین المللی نظیر ویزا و مستر ۲% الی ۴% است و برای مستر کارت های ما مبلغ ۳ % اعمال می شود ولی از آنجایی که کارت های هدیه یکبار شارژ می شود و امکان اضافه کردن به موجود کارت وجود ندارد، برای جلوگیری از انجام تراکنش ناموفق، رقم کارمزد را بالاتر در نظر بگیرید.

قابلیت شارژاز ۱۰ الی ۵۰۰ دلار
پایه ارزی کارت دلار آمریکا
امکان خرید با سایر ارزها دارد
فیزیک کارت ندارد
تاریخ انقضای کارت سه ماه
پنل بانکی آنلاین جهت مشاهده موجودی و گردش حساب دارد
امکان اتصال به حساب پی پال دارد
کارمزد پرداخت آنلاین ارزی به صورت دلاری ندارد
هزینه صدور کارت 6 $

نحوه سفارش مسترکارت مجازی

بعد از سفارش محصول بر روی وبسایت توسط مشتریان احراز هویت شده (مشتریان قبلی)، به صورت فوری ، اطلاعات کارت بر روی پنل بانکی eMoney، برایتان قابل مشاهده است.
توجه کنید مشتریانی که اولین بار است از وبسایت خرید انجام می دهند، بایستی احراز هویت شوند و بعد سفارش آنها انجام گیرد.

چه پرداخت هایی را نمی توان با مسترکارت مجازی انجام داد؟

همانطور که اشاره شد تمامی پرداخت های بالا و سایر پرداخت های مشابه از طریق مستر کارت مجازی قابل پرداخت است، ولی پرداخت های زیر به لحاظ اینکه این نوع کارت های مجازی هستند، امکان پرداخت ندارند:
پرداخت های آفلاین ( پرداخت هایی که لازم است اطلاعات کارت به وبسایت فروشنده داده شود تا بعداً خود فروشنده مبلغ خرید را ازموجودی کم کند )

پرداخت های تکرار شونده ( پرداخت هایی که آبونمان دوره ای مثلا هفتگی و یا ماهانه دارد. گوگل ادوورز و آی تیونز آمریکا جزء این دسته از پرداخت ها هستند. )
پرداخت در وبسایت های قمار بازی و وبسایت های غیر اخلاقی.