کارت به کارت و مشاهده تراکنش کارت دوستان

امکان Add Friend/Family Card to My List یا اشتراک گذاری اطلاعات مسترکارت

این امکان به شما اجازه می دهد تا اطلاعات کارت خود از جمله Balance یا موجودی کارتتان و یا تراکنشهایی که با کارتتان انجام می شود، را با افرادی که خودتان مشخص کرده اید به اشتراک بگذارید و این اجازه را به آنها بدهید که موجودی و تراکنش های شما را بررسی نمایند.

چگونگی فعال کردن و استفاده از گزینه Add Friend/Family Card to My List

۱٫در مرحله اول وارد سایت Emoney شوید و در اکانت خود Login کنید.

۲ . در قسمت بالای صفحه، منوی کشویی را انتخاب کرده و برای اضافه کردن کارت خانواده ی خود یا دوستانتان گزینه ی “Add Friend/Family Card to My List ” را انتخاب کنید.

۳٫ در صفحه ی باز شده باید توکن ۹ رقمی و نامی که می خواهید در لیست پنلتان به عنوان نام کارت درج شود را وارد کنید .

۴٫ پس ازآن برای ارسال ایمیل مجوز از دوست یا خانواده تان روی گزینه ی Proceed کلیک کنید.

۵ – به محض انجام این کار، یک ایمیل به آدرس ایمیل صاحب کارت ارسال می شود که او باید سطح دسترسی شما را تأیید کند. در این مرحله پیغام زیر به شما نشان داده می شود.

توجه: مراحل زیر توسط مخاطب شما باید انجام گیرد.
الف) مخاطب باید ایمیل ارسالی از طرف پشتیبانی مستر کارت را باز نماید.

ب) بر روی لینک مشخص شده کلیک نمایید.

ج) در صفحه باز شده، سه مورد تیک دار وجود دارد. مخاطب شما بر حسب سطح دسترسی که می خواهد به شما دهد، باید گزینه ها را انتخاب کند. مشاهده موجودی، مشاهده تراکنش ها، و امکان کارت به کارت کردن موجودی کارتتان به کارت او ، سه انتخاب موجود است. بعد از تیک دار کردن، بر روی کلید پایین صفحه (Grant Permissions) کلیک کنید.

بعد از تکمیل مراحل فوق، کامنت تأیید دسترسی به مخاطب شما نشان داده می شود.

توجه: آن چیزی که بعد از تأیید مخاطب، بر روی پنل شما دیده می شود.
۴- با تأییدی که مخاطب شما بر روی ایمیل خود انجام می دهد، دسترسی های مذکور به شما داده می شود و کارت وی بر روی پنل شما در قسمت (shared with me) نشان داده می شود.

حال شما می توانید موجودی کارت، تراکنش ها و امکان کارت به کارت کردن موجودی (در صورت قابل شارژ بودن) را بر روی پنل خود داشته باشید.