آموزش فعالسازی مستر کارت فیزیکی یک بار شارژ ( گیفت )

برای فعال سازی مستر کارت های گیفت ابتدا یک اکانت بر روی پنل اینترنت بانک با همان ایمیلی که هنگام ثبت سفارش اعلام کرده اید فعال نمایید. (مراحل ساخت پنل در بخش نحوه ی ایجاد حساب کاربری در سایت eMoney به صورت گام به گام توضیح داده شده است.)
( در صورتی که با ایمیل ذکر شده پنل اینترنت بانک eMoney ساخته اید، وارد پنل اینترنت بانک خود شوید ) بعد از ورود به اکانت ، در پنل اینترنت بانک شما طبق تصویر زیر اطلاعاتی از قبیل کارت خام (در قسمت Cards ) و موجودی خریداری شده (در قسمت active Vouchers) دیده می شود.

در این مرحله لازم است که کارت خود را فعال نمایید. ( نکته قابل توجه این است که کارت های گیفت قابلیت شارژ مجدد ندارند و یک بار شارژ می باشند. )

برای فعال سازی گیفت کارت روی گزینه ی Activate Card کلیک کنید.

بعد از کلیک کردن بر روی این گزینه، پنجره ای باز می شود که شما در آن آدرس و اطلاعات پروفایل خود را وارد می کنید.

در این بخش لازم است که شما یک آدرس غیر ایرانی را وارد نمایید. برای مثال می توانید از آدرس زیر استفاده نمایید:
Country: United Arab Emirates
Address Line 1: Sheikh Zayed Rd.
Address Line 2: –
City: Dubai
State/Province: AE
Postal/Zip Code: 4050
بعد از وارد کردن آدرس، در ادامه باید عدد سه رقمی CVV پشت کارت را در پایین صفحه باز شده وارد کنید.

با تکمیل اطلاعات آدرس و وارد کردن عدد CVV بر روی گزینه ی Proceed کلیک کنید. نهایتا پیغام موفقیت ثبت نشان داده می شود. در این مرحله فرایند فعال سازی انجام شده است و کارت شما قابل استفاده می باشد. از این پس می توانید از کارت خود استفاده نموده و داخل پنل اینترنت بانک موجودی و تراکنش های کارت خود را چک نمایید.
نکته: مسترکارت های هدیه که بیش از ۲۵۰ دلار موجودی دارند به دلایل امنیت بیشتر و برای جلوگیری از سواستفاده دیگران در هر ۲۴ ساعت یکبار فریز خواهد شد. پس توجه داشته باشید که قبل از هر پرداختتان کارت را آنفریز و پس از انجام پرداخت مجددا کارت خود را فریز کنید.