امکان لود کردن ووچر روی مستر کارت

از این پس اگر موجودی کارت شما زیر ۵۰۰ دلار شود ووچر شارژ خریداری شده بصورت اتوماتیک روی کارتتان لود خواهد شد و ما بقی ووچرها تنها وقتی خودتان نیاز به وجه بیشتر داشته باشید از روی پنل بصورت دستی قابل لود کردن می باشد.

مزایای لود دستی ووچر روی کارت

• وجه زیادی روی کارت شما در آن واحد وجود نخواهد داشت و لود کردن وجه زیاد زمانیکه پرداختتان بیش از ۵۰۰ دلار می باشد بصورت دستی انجام و بلافاصله خرج خواهد شد.
• اگر کارتتان منقضی شود می توانید ووچر خود را به کارت جدیدتان منتقل نمایید.
• اگه کارتتان گم شود پس از فریز کردن آن ، نگرانی ای بابت وجه زیاد موجود روی کارت ندارید (زیرا مبلغ بیش از ۵۰۰ دلار بصورت دستی لود می شود و قاعدتاَ شما وقتی نیازی نداشته اید ووچرتان را لود نکرده اید.

نحوه ی لود ووچر Voucher روی کارت

پس از خرید شارژ مسترکارت قابل شارژ از روی سایت نوین کردیت ، و لاگین کردن روی پنل eMoney تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد.

همانطور که مشاهده خواهید کرد در سمت راست و زیر نام صاحب پنل بخشی اضافه شده با عنوان pending ، در قسمت pending شارژ های لود نشده ی شما قابل مشاهده می باشد.

برای لود کردن شارژی که روی کارت شما pending می باشد کافیست شما مانند تصویر زیر، روی گزینه ی more کلیک کرده و سپس گزینه ی Load Now را انتخاب کنید.

پس از انتخاب گزینه ی Load Now، پیغام Confirmation برای شما نمایش داده خواهد شد.

با انتخاب گزینه ی Load Now موجودی ووچر شما روی کارتتان لود خواهد شد. نکته ی قابل توجه این است که اگر شما تعدادی ووچر شارژ در پنلتان به صورت pending داشته باشید، این ووچر ها به ترتیبی که خریداری کرده اید روی کارتتان لود خواهند شد. یعنی با هر بار فشردن دکمه ی Load Now شارژی که در فهرست Pending بالاتر قرار دارد لود خواهد شد و روی کارتتان موجودی افزایش خواهد یافت.